| PL | ENG | Media

ZESKANUJ KOD QR I ŚCIĄGNIJ PROGRAM NA SWÓJ TELEFON

pobierz darmową aplikację

FreeFormFestival

Liczba osób, które lubią FreeFormFestival:

Jon Hopkins
Breath This Air
  • Jon Hopkins - Breath This Air
  • Moderat - A new error
  • Kele - Doubt
  • Klaxons - Echoes
  • Trentemøller - Miss You
  • Sigma - Nobody to love
  • Skalpel - If music was...
  • Dj Koze - Nices Wölkchen
  • Gorgon City - Here for you

Program

FFFree Day


Dzień otwarty jest nowym elementem programu festiwalu, którego premiera miała miejsce w 2013 roku i została rewelacyjnie przyjęta! Wielka majówka festiwalowa to wiele atrakcji czekających na festiwalowiczów a wszystko za free.

 

Program FFFreeDay:

 

STREFA FFFASHION
Tegoroczna edycja strefy modowej FFFashion powstaje we współpracy z Polish Fashion Industry. W strefie pokaże się ponad około 60 wystawców modowych, sklepów i designerów, którzy zaprezentują najnowsze wiosenne kolekcje. 

ZLOT FOOD TRUCKÓW – Edycja 3.

Wielkie otwarcie sezonu food truck'ów! Najlepsze jedzenie, autorskie przepisy i najniższe ceny. W tym roku po raz trzeci na FreeFormFestival zobaczycie m.in.: Soul Food Bus, Bobby Burger, Beef'N'Roll, Jakie Taco, Wheel Meal, Wurst Kiosk, Pasta Mobile, Kaff and Race, Zapiekanka SnackBus. Jak zwykle będą premierowe samochody!
 

SKIP -Stare Książki i Płyty- antykwariat festiwalowy

Stare Książki i Płyty to nowy, warszawski projekt kulturalny, efekt współpracy Good Music Productions z Bartoszem Mindewiczem, twórcą Wielkiego Antykwariatu. Pierwszym celem wydarzenia jest promocja czytelnictwa w “tradycyjnej” formie - czytania książek, a nie tylko treści z tabletów czy innych elektronicznych nośników (z szczególnym uwzględnieniem książek zapomnianych, dawno nie wznawianych jak również niedostępnych w internecie). Drugim - zachęta do słuchania muzyki z płyt, od początku do końca, co w czasach mp3 staje się coraz rzadszym zwyczajem oraz promocja starych (i nie tylko) wydawnictw, które albo - jak w wypadku książek - dawno nie były wznawiane, bądź po prostu przeszły bez echa i mało kto o nich słyszał.

Idea jest więc dwojaka - pragniemy zachęcać do czytania oraz słuchania, ale i rozbudzić ciekawość, dać szansę gościom wydarzenia odkryć coś nowego, z czym nigdy wcześniej nie mieli styczności - tak w wypadku płyt jak i literatury.

Pierwsza impreza z cyklu SKIP odbędzie w ramach Free Form Festival, 10 maja, na terenie SOHO Factory w Warszawie. Podczas imprezy swoje stoiska wystawią warszawskie antykwariaty oraz pasjonaci, kolekcjonerzy. Goście wydarzenia będą mogli przeglądać oraz kupować zapomniane książki i płyty, a ceny będą się zaczynały już od złotówki. Wstęp bezpłatny.

Dodatkowo wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty kreatywnego pisania Loesje, wkrótce podamy informację o zapisach.   
 

SCENA RED BULL CONTAINER – VINYLOGY DAY CURATED BY S1 WARSAW

Kolekcjonerzy i fani płyt winylowych związani z wytwórnią S1 Warsaw, zabiorą nas w niecodzienną podróż poprzez różne gatunki muzyczne i style miksowania; od hip-hopu po house w wykonaniu trzech duetów djskich, grających back to back: Blekot & Urb, Risky & Dook, Jealo & Motyl.


 

SOHO FOOD MARKET

Soho Food Market to wyjątkowa przestrzeń gastronomiczna stanowiąca odpowiedź na rosnącą popularność jedzenia typu "Street Food" produkowanego z rodzimych i zawsze świeżych produktów. Kuchnia ta siolnie związana z porami roku, które określają smaki naszego menu. Wizyta w najsmaczniejszym miejscu w Warszawie, to również okazja do degustacji potraw kuchni z całego świata. Wszystkie smaki miasta w jednym miejscu! 


 

 

 

Wstęp na FFFree Day jest FREE!