| PL | ENG | Media

ZESKANUJ KOD QR I ŚCIĄGNIJ PROGRAM NA SWÓJ TELEFON

pobierz darmową aplikację

FreeFormFestival

Liczba osób, które lubią FreeFormFestival:

Jon Hopkins
Breath This Air
 • Jon Hopkins - Breath This Air
 • Moderat - A new error
 • Kele - Doubt
 • Klaxons - Echoes
 • Trentemøller - Miss You
 • Sigma - Nobody to love
 • Skalpel - If music was...
 • Dj Koze - Nices Wölkchen
 • Gorgon City - Here for you

Festiwal

Info praktyczneTEREN FESTIWALU

Festiwal odbywa się na terenie Soho Factory. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, Dworzec PKP Warszawa Wschodnia, postoje taksówek.

 Teren festiwalu będzie otwarty od godziny 18:30 do 6:00 rano zarówno  pierwszego jak i drugiego dnia festiwalu. Koncerty na scenie głównej zakończą się ok. godziny 2:00 rano, natomiast ostatni występ na scenie klubowej kończy się ok. 4:00 rano.

Uwaga!
Wszystkie sceny festiwalowe będą zadaszone, natomiast przejścia między scenami będą na otwartym powietrzu.

DOJAZD W WARSZAWIE

Z dworca Warszawa Wschodnia najszybciej i najłatwiej jest przejść pieszo. Wystarczy wyjść z dworca od strony ul. Lubelskiej, skręcić w lewo i iść ul. Skaryszewską aż do skrzyżowania z ul. Berka Joselewicza. Od tego momentu ul. Skaryszewska przechodzi w ul. Bliską, którą należy iść aż do skrzyżowania z ul. Mińską. Następnie skręcić w lewo. Soho Factory mieści się pod numerem 25.

Aby dojechać z dworca Warszawa Centralna najlepiej wyjść z Dworca od strony ul. Emili Plater, przejść przez skrzyżowanie i podejść ok. 100m w stronę ul. Marszałkowskiej. Po prawej jest zejście na peron Warszawa Śródmieście, gdzie zatrzymuje się Szybka Kolej Miejska, na która obowiązują bilety ZTM. SKM-ką należy przejechać 2 przystanki w kierunku Otwocka i wysiąść na Dworcu Wschodnim. Dalej należy poruszać się według wskazówek jak powyżej.

Po wyjściu z Terminala B na lotnisku Okęcie należy wsiąść w autobus nr 175 jadącym w kierunku Pl. Piłsudskiego. Wysiąść należy na przystanku DWORZEC CENTRALNY przy Al. Jerozolimskich i kierować się według wskazówek jak powyżej. Inną możliwością jest skorzystanie z kolei podmiejskich. Trasa obsługiwana jest przez 2 przewoźników: SKM (linie S2, S3) oraz Koleje Mazowieckie. Oba pociągi stają na stacji Warszawa Wschodnia

<a href="http://www.noclegowo.pl/noclegi/warszawa/blisko-centrum/"><imgsrc="http://www.noclegowo.pl/img/logo-noclegowo-partner.png" alt="noclegi w centrum Warszawy" /></a>

Uwaga!
Aktualne informacje na temat rozkładu jazdy warszawskich autobusów, tramwajów, metra oraz Szybkiej Kolei Miejskiej znajdziecie na stronie: www.warszawa.jakdojade.pl – tutaj też znajdziecie mapę Warszawy i sugerowane trasy dojazdu na FFF!

DOJAZD Z POLSKI

AUTOBUSEM -> PKS / PolskiBus

POCIĄGIEM -> Polskie Koleje Państwowe - rozkład jazdy, rezerwacje, bilety

SAMOLOTEM -> Polskie Linie Lotnicze Lot -rozkłady lotów, rezerwacje, bilety

Osoby spoza Warszawy zachęcamy do korzystania z platformy CARPOOLING.PL. Wystarczy wpisać miasto, z którego chce się wyruszyć, znaleźć wolne miejsce w aucie innego festiwalowicza i przyjechać wspólnie do Warszawy!PARKING

Na terenie festiwalu niestety nie będzie parkingu samochodowego. Samochody można zaparkować na ulicach przyległych do terenu festiwalu. Miejsca te są bezpłatne ALE nie są strzeżone.

Rowerzyści będą mogli zostawić swoje pojazdy przy wejściu na niestrzeżonym parkingu rowerowym.

NOCLEGI

Listę polecanych przez nas warszawskich hosteli znajdziecie w zakładce FESTIWAL/NOCLEGI.

Uwaga!
Niektóre z zaprzyjaźnionych z FFF warszawskich hosteli oferują zniżkę 10% na hasło FreeFormFestival.

BILETY

Informacje na temat aktualnych cen biletów oraz karnetów znajdziecie w zakładce BILETY.

Karnety należy wymienić na festiwalowe opaski. Punkt wymiany biletów na opaski znajduje się przed wejściem na teren festiwalu (czynny od 9 maja od godziny 19:00). Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Jej uszkodzenie lub zerwanie  powoduje utratę możliwości ponownego wejścia na teren  festiwalu w dniach 9-10.05.14.  

Uwaga!
Aby uniknąć kolejek do punktu wymiany opasek zachęcamy wszystkich do wcześniejszego przybycia na teren festiwalu.

ZDJĘCIE OPASKI Z RĘKI OZNACZA REZYGNACJĘ Z CHĘCI UDZIAŁU W FESTIWALU.

DZIECI

Dzieci do wieku szkolnego (7 lat) mogą wejść na teren festiwalu bez biletu, ale tylko po wypełnieniu przez opiekunów oświadczenia, że wprowadzają osoby nieletnie na teren festiwalu na własną odpowiedzialność. Treść OŚWIADCZENIA można pobrać w zakładce FESTIWAL/ REGULAMIN. Oświadczenia można też odebrać w kasie i wypełnić na miejscu.

Uwaga!
Organizator ostrzega, że uczestnicy festiwalu mogą być narażeni na ciągłe przebywanie w sferze poziomu dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu. Organizator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za powstałe ewentualne uszkodzenia słuchu lub utratę zdrowia.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na terenie festiwalu będzie dostępna strefa gastronomiczna, gdzie można będzie zakupić jedzenie (w tym również dania wegetariańskie), napoje bezalkoholowe, piwo, wino i alkohol wysokoprocentowy.

Uwaga!
Większość stoisk w strefie gastronomicznej będzie czynna do 2:30 rano natomiast  napoje sprzedawane będą do godziny 5:00.

JEDZENIE I NAPOJE NA STOISKACH GASTRONOMICZNYCH ZAKUPIC BĘDZIE MOŻNA ZARÓWNO ZA POMOCĄ KUPONÓW, JAK I KART PŁATNICZYCH!

Prosimy o wymianę gotówki na kupony w wyznaczonym na to miejscu. Aby uniknąć czekania w kolejkach do wymiany zachęcamy do jak najszybszego przejścia do punktów zakupu kuponów. Kupony wymieniane będą do godziny 5:00 rano.

Zabronione jest wnoszenie wszelkich płynów/napojów oraz jedzenia na teren festiwalu.

OSOBOM PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA ALKOHOL NIE BĘDZIE SPRZEDAWANY! PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO PEŁNOLETNOŚĆ!

REGULAMIN

Regulamin festiwalu znajduje się w zakładce REGULAMIN. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią!

Uwaga!
Nie zabieraj na teren festiwalu między innymi: aparatów cyfrowych powyżej 3,2 mega pikseli, profesjonalnych aparatów analogowych, parasolek ze spiczastym zakończeniem, własnych napojów i jedzenia, niebezpiecznych przedmiotów typu noże, ostre narzędzia, gaz, broń, znacznik laserowy etc, alkoholu, narkotyków.

BONY FESTIWALOWE

W strefie gastronomicznej będzie obowiązywała płatność kartami płatniczymi lub bonami, które można zakupić w wyznaczonych miejscach przy wejściu głównym. Przy zakupie bonów można płacić zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi. Bony nie będą obowiązywały w Strefie Fashion oraz na stoiskach z wydawnictwami – w tych miejscach można płacić gotówką lub kartami płatniczymi.

Uwaga!

Większość stoisk w strefie gastronomicznej będzie czynna do 2:30 rano. Bony można zakupić do godziny 5:00 rano.

BANKOMATY

Na terenie festiwalu będzie dostępny bankomat,  w wybranych i oznakowanych punktach gastronomicznych oraz w oznakowanych kasach wymiany bonów będzie możliwość płacenia kartą płatniczą.

JEDZENIE I NAPOJE NA STOISKACH GASTRONOMICZNYCH ZAKUPIĆ BĘDZIE MOŻNA TYLKO PRZY UŻYCIU BONÓW LUB KART PŁATNICZYCH!

Uwaga!

Bony nie będą obowiązywały w Strefie Fashion oraz na stoiskach z wydawnictwami– w tych miejscach można płacić gotówką lub kartami płatniczymi.

Lista bankomatów w okolicach Soho Factory:

 1. PEKAOSA Grochowska 274 - Urząd Dzielnicowy
 2. EURONET Podskarbińska 4 - Centrum Handlowe "MarcPol"
 3. EURONET Żupnicza 11 - Budynek "Siemens"
 4. FORTIS Zamoyskiego 45a
 5. PEKAOSA Zamoyskiego 47a
 6. ING Zamoyskiego 51a
 7. PEKAOSA Chodakowska 19-31 - Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
 8. EURONET Grochowska 252 - Sklep "Społem"
 9. EURONET Zamieniecka 90 - Centrum Handlowe "Szembeka"
 10. EURONET Grochowska 249-251 - Lukas Bank