| PL | ENG | Media

ZESKANUJ KOD QR I ŚCIĄGNIJ PROGRAM NA SWÓJ TELEFON

pobierz darmową aplikację

FreeFormFestival

Liczba osób, które lubią FreeFormFestival:

Jon Hopkins
Breath This Air
  • Jon Hopkins - Breath This Air
  • Moderat - A new error
  • Kele - Doubt
  • Klaxons - Echoes
  • Trentemøller - Miss You
  • Sigma - Nobody to love
  • Skalpel - If music was...
  • Dj Koze - Nices Wölkchen
  • Gorgon City - Here for you

Festiwal

FAQ

1.Od której godziny można wejść na teren festiwalu?
Od godz. 19:00.

2. Czy przyjeżdżając dokładnie na początek występu danego wykonawcy uda mi się wejść szybko na teren festiwalu?
Wszystko będzie zależało od natężenia ruchu przy wejściach i w strefie opaskowania, dlatego aby uniknąć oczekiwania w kolejkach zachęcamy wszystkich do wcześniejszego przybycia na teren Festiwalu.

3. Czy można zostać na noc na terenie festiwalu?
Nie jest to możliwe.

4. Czy będą oficjalne beforeparty i afterparty?
Nie będzie oficjalnego beforeparty i afterparty. Firmy ogłaszające się jako organizatorzy jakichkolwiek imprez nazywanych „FFF beforeparty” lub „FFF afterparty” w dniach poprzedzających Festiwal lub tuż po Festiwalu  powinni liczyć się z konsekwencjami prawnymi ze strony organizatora Festiwalu.

5. Czy będzie zorganizowana strefa gastronomiczna?
Tak, będzie strefa gastronomiczna.

6. Czy w strefie gastronomicznej będzie dostępne jedzenie wegetariańskie?
Tak, w strefie gastronomicznej sprzedawane będzie również jedzenie wegetariańskie.

7. Czy na terenie festiwalu będzie można kupić alkohol?
Tak, będzie można kupić piwo, wino i alkohol wysokoprocentowy.

8. Czy można przynieść własne napoje i jedzenie?
Zabronione jest wnoszenie wszelkich płynów/napojów oraz jedzenia. Na terenie festiwalu będzie strefa gastronomiczna.

9. Czy po zakończeniu imprezy na scenie klubowej nadal będzie można kupić jedzenie/napoje w strefie gastronomicznej?
Większość stoisk w strefie gastronomicznej będzie czynna do 2:30 rano natomiast  napoje sprzedawane będą do godziny 5:00. Kupony wydawane będą do 5:00 rano.

10. Czy na terenie festiwalu będą dostępne bankomaty?
Tak, na terenie festiwalu będą znajdowały się bankomaty.

11. Czy przy zakupie jedzenia bądź napojów mogę płacić kartą kredytową?
W strefie gastronomicznej będzie obowiązywała płatność kartami płatniczymi lub bonami, które można zakupić w wyznaczonych miejscach przy wejściu głównym. Przy zakupie bonów można płacić zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi. Bony nie będą obowiązywały w Strefie Fashion, na Food Markecie oraz na stoiskach z wydawnictwami – w tych miejscach można płacić wyłącznie gotówką.

12. Czy na terenie Festiwalu obowiązuje zakaz palenia?
Palić będzie można jedynie w wyznaczonych strefach.

13. Czy będę mógł kupić bilety na miejscu przed samym festiwalem?
Tak, bilety będzie można zakupić przy wejściu.

14. Czy posiadając bilet jednodniowy mogę wejść na dowolnie wybrany dzień festiwalu?
Nie, bilety jednodniowe są przyporządkowane do konkretnego dnia festiwalu.

15. Gdzie można przenocować?
Lista polecanych hosteli znajdujących się na terenie całej Warszawy dostępna jest na stronie Festiwalu  w zakładce FESTIWAL/NOCLEGI. Znajduje się tam również lista innych miejsc noclegowych w Warszawie.

16. Co zrobić z samochodem?
Na terenie festiwalu nie będzie parkingu samochodowego. Parkować samochody będzie można na ulicach przyległych do terenu festiwalu. Miejsca te są bezpłatne i nie są strzeżone.

17. Czy będzie można wejść z rowerem na teren Festiwalu?

Rowery będzie można zostawić na niestrzeżonym parkingu rowerowym. Parking czynny do 05 października do godz. 12.00.

18. Czy dzieci muszą kupować bilety? Czy dostają jakąś zniżkę?
Dzieci do wieku szkolnego (7 lat) mogą wejść na teren festiwalu bez biletu, ale tylko po wypełnieniu przez opiekunów oświadczenia, że wprowadzają osoby nieletnie na teren festiwalu na własną odpowiedzialność. Treść OŚWIADCZENIA można pobrać w zakładce FESTIWAL/REGULAMIN lub odebrać w kasie i wypełnić na miejscu w dzień festiwalu.

Uwaga: Organizator ostrzega, że uczestnicy festiwalu mogą być narażeni na ciągłe przebywanie w sferze poziomu dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu. Organizator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za powstałe ewentualne uszkodzenia słuchu lub utratę zdrowia.

19. Czy będą istniały listy gości i VIP?
Tak. Wstęp do strefy VIP mają wyłącznie osoby z zaproszeniem bądź opaską. Wszystkie osoby znajdujące się a liście gości, VIP, akredytacyjnej  muszą posiadać dokument tożsamości w celu identyfikacji. Osoby poniżej 18 roku życia bez względu na to czy będą posiadały opaskę VIP bądź zaproszenie  nie mogą przebywać w strefie VIP.

20. Czy do strefy VIP będą miały wstęp osoby niepełnoletnie?
Wstęp do strefy VIP mają wyłącznie osoby z zaproszeniem bądź opaską VIP. Osoby poniżej 18 roku życia bez względu na to czy będą posiadały opaskę VIP bądź zaproszenie nie mogą przebywać w strefie VIP. Na terenie Festiwalu Osobom niepełnoletnim nie będzie sprzedawany alkohol.

21. Czy na teren festiwalu można wprowadzać zwierzęta np. psy?
Zabronione jest wprowadzanie psów oraz wszelkich innych zwierząt.

22. Czy należy mieć dokumenty potwierdzające tożsamość?
Służby Porządkowe są upoważnione do legitymowania osób, więc trzeba mieć ze sobą dowód osobisty lub inny ważny dokument ze zdjęciem.

23. Czy i gdzie można zdobyć mapkę oraz program festiwalu?
Mapka oraz szczegółowy line-up dostępny będzie na stronie festiwalu w zakładkach FESTIWAL/ MAPA i PROGRAM/ LINE-UP. Na dwa tygodnie przed terminem festiwalu będzie można pobrać dokument PDF.

24. Czy uczestnicy będą dostawali mapkę i line-up na terenie festiwalu?
Tak, przy wejściu uczestnicy otrzymają mapkę festiwalu i line-up bezpłatnie.

25. Czy będzie relacja lub transmisja online w mediach, Internecie?
Nie będzie żadnej transmisji z Festiwalu.

26. Czy występy będą rejestrowane na wideo lub audio? Czy będą dostępne w Internecie?
Dostępne będą krótkie relacje z festiwalu lub poszczególnych występów na stronie festiwal lub na profilu FB.

27. Czy mogę wnieść na festiwal kamerę, aparat, minidisc?
Zabronione jest wnoszenie wszelkiego sprzętu do rejestracji obrazu i/lub dźwięku. Sprzęt ten będzie musiał być pozostawiony w depozycie.
Dopuszczane jest jedynie wnoszenie małych aparatów cyfrowych z matryca do 3,2 mega pikseli. Tylko osoby akredytowane będą mogły używać innego sprzętu fotograficznego. Akredytację można otrzymać po wypełnieniu wniosku, który znajduje się w zakładce MEDIA i odesłaniu go na adres media@goodmusic.pl.

28. Czy dziennikarze będą mogli wykorzystywać materiały promocyjne festiwalu i na jakich zasadach?
Wszystkie materiały promocyjne dotyczące festiwalu znajdują się w zakładce MEDIA. Wszyscy dziennikarze chcący prezentować lub publikować informacje na temat festiwalu mogą posługiwać się nimi bez ograniczeń. Wszelkie inne wykorzystywanie materiałów jest zabronione. Osoby, które będą wykorzystywać je niezgodnie z ich przeznaczeniem musza się liczyć z konsekwencjami ze strony organizatorów.

29. Czy będzie możliwość przeprowadzenia wywiadów z artystami?
Tak będzie to możliwe. UWAGA: wywiady będą mogli przeprowadzać jedynie akredytowani dziennikarze! W sprawie wywiadów prosimy kontaktować się z organizatorem pod adresem media@goodmusic.pl

30. Jakie przedmioty będą rekwirowane przy wejściu?
Zabronione jest wnoszenie wszelkich niebezpiecznych przedmiotów i materiałów w tym broń palna, noże, kastety, odurzających, psychotropowych, napojów/płynów, zamkniętych pakunków, sprzętu rejestrującego obraz i/lub dźwięk. Dokładny spis przedmiotów zabronionych znajdziesz na stronie www.freeformfestival.pl w zakładce INFO - REGULAMIN.

31. Czy będzie depozyt? Czy będzie można w nim przechować plecak? Czy wystarczy miejsc w depozycie?
Tak, będzie wystarczająca ilość miejsc depozytowych. Depozyt będzie odpłatny.

32. Czy na terenie Festiwalu będzie szatnia?
Nie.

33. Gdzie mogę się zgłosić w sprawnie zgubionych/zaginionych rzeczy?
Wszystkie przedmioty znalezione na terenie festiwalu przez ochronę, ekipę sprzątającą bądź uczestnika imprezy zostaną przekazane do biura organizatora Festiwalu, z którym należy się kontaktować mailowo pod adresem biuro@goodmusic.pl
UWAGA: W przypadku znalezienia podejrzanie wyglądającej /niebezpiecznej rzeczy prosimy o natychmiastowe zwrócenie się do ochrony festiwalu.

34. Czy łatwo jest dojechać z dworca kolejowego?

Z dworca Warszawa Wschodnia najszybciej i najłatwiej jest przejść pieszo. Wystarczy wyjść z dworca od strony ul. Lubelskiej, skręcić w lewo i iść ul. Skaryszewską aż do skrzyżowania z ul. Berka Joselewicza. Od tego momentu ul. Skaryszewska przechodzi w ul. Bliską, którą należy iść aż do skrzyżowania z ul. Mińską. Następnie skręcić w lewo. Soho Factory mieści się pod numerem 25.

Aby dojechać z dworca Warszawa Centralna najlepiej wyjść z Dworca od strony ul. Emili Plater, przejść przez skrzyżowanie i podejść ok. 100m w stronę ul. Marszałkowskiej. Po prawej jest zejście na peron Warszawa Śródmieście, gdzie zatrzymuje się Szybka Kolej Miejska, na która obowiązują bilety ZTM. SKM-ką należy przejechać 2 przystanki w kierunku Otwocka i wysiąść na Dworcu Wschodnim. Dalej należy poruszać się według wskazówek jak powyżej.

35. Czy jest bezpośredni dojazd z lotniska na teren Festiwalu?
Po wyjściu z Terminala B na lotnisku Okęcie należy wsiąść w autobus nr 175 jadącym w kierunku Pl. Piłsudskiego. Wysiąść należy na przystanku DWORZEC CENTRALNY przy Al. Jerozolimskich i kierować w stronę ul. Marszałkowskiej. Po prawej jest zejście na peron Warszawa Śródmieście, gdzie zatrzymuje się Szybka Kolej Miejska, na która obowiązują bilety ZTM. SKM-ką należy przejechać 2 przystanki w kierunku Otwocka i wysiąść na Dworcu Wschodnim. Z dworca Warszawa Wschodnia najszybciej i najłatwiej jest przejść pieszo. Wystarczy wyjść z dworca od strony ul. Lubelskiej, skręcić w lewo i iść ul. Skaryszewską aż do skrzyżowania z ul. Berka Joselewicza. Od tego momentu ul. Skaryszewska przechodzi w ul. Bliską, którą należy iść aż do skrzyżowania z ul. Mińską. Następnie skręcić w lewo. Soho Factory mieści się pod numerem 25.

36. Czy będzie można wyjść z terenu Festiwalu na tzw. „chwilę”?
Przy wejściu każdy dostanie opaskę/identyfikator na rękę, z nią można wychodzić i wchodzić ile razy się chce. UWAGA: ZDJĘCIE OPASKI Z RĘKI OZNACZA REZYGNACJĘ Z CHĘCI UDZIAŁU W FESTIWALU. Wyjątekiem są posiadacze karnetów jednodniowych, którzy nie otrzymują opasek, a co za tym idzie, po opuszczeniu festiwalu nie mogą powrócic na jego teren.


37. Czy na terenie Festiwalu lub w jego pobliżu przewidziany jest postój taksówek?
Postój taksówek jest na ul. Mińskiej, a także pod Dworcem Wschodnim.

36. Jak daleko od miejsca festiwalu są przystanki komunikacji miejskiej?
Około 100 metrów.

1.Od której godziny można wejść na teren festiwalu?

Od godz. 18:00.

 

2. Czy przyjeżdżając dokładnie na początek występu danego wykonawcy uda mi się wejść szybko na teren festiwalu?

Wszystko będzie zależało od natężenia ruchu przy wejściach i w strefie opaskowania, dlatego aby uniknąć oczekiwania w kolejkach zachęcamy wszystkich do wcześniejszego przybycia na teren Festiwalu.

 

3. Czy można zostać na noc na terenie festiwalu?

Nie jest to możliwe.

 

4. Czy będą oficjalne beforeparty i afterparty?

Nie będzie oficjalnego beforeparty ani afterparty. Firmy ogłaszające się jako organizatorzy jakichkolwiek imprez nazywanych „FFF beforeparty” lub „FFF afterparty” w dniach poprzedzających Festiwal lub tuż po Festiwalu  powinni liczyć się z konsekwencjami prawnymi ze strony organizatora Festiwalu.

 

5. Czy będzie zorganizowana strefa gastronomiczna?
Tak, będzie strefa gastronomiczna.

 

6. Czy w strefie gastronomicznej będzie dostępne jedzenie wegetariańskie?

Tak, w strefie gastronomicznej sprzedawane będzie również jedzenie wegetariańskie.

 

7. Czy na terenie festiwalu będzie można kupić alkohol?

Tak, będzie można kupić piwo, wino i alkohol wysokoprocentowy.

 

8. Czy można przynieść własne napoje i jedzenie?

Zabronione jest wnoszenie wszelkich płynów/napojów oraz jedzenia. Na terenie festiwalu będzie strefa gastronomiczna.

 

9. Czy na terenie Festiwalu obowiązuje zakaz palenia?

Palić będzie można jedynie w wyznaczonych strefach.

 

10. Czy będę mógł kupić bilety na miejscu przed samym festiwalem?
Tak, bilety będzie można zakupić przy wejściu.

 

11. Czy posiadając bilet jednodniowy mogę wejść na dowolnie wybrany dzień festiwalu?
Nie, bilety jednodniowe są przyporządkowane do konkretnego dnia festiwalu.

 

12. Gdzie można przenocować?

Lista polecanych hosteli znajdujących się na terenie całej Warszawy dostępna jest na stronie Festiwalu  w zakładce FESTIWAL/NOCLEGI. Znajduje się tam również lista innych miejsc noclegowych w Warszawie.

 

13. Co zrobić z samochodem?  

Na terenie festiwalu nie będzie parkingu samochodowego. Parkować samochody będzie można na ulicach przyległych do terenu festiwalu. Miejsca te są bezpłatne i nie są strzeżone.

 

14. Czy będzie można wejść z rowerem na teren Festiwalu?
Nie można wejść na Festiwal z rowerem. Rowery będzie można zostawić przy wejściu na niestrzeżonym parkingu rowerowym.

 

15. Czy dzieci muszą kupować bilety? Czy dostają jakąś zniżkę?
Dzieci do wieku szkolnego (7 lat) mogą wejść na teren festiwalu bez biletu, ale tylko po wypełnieniu przez opiekunów oświadczenia, że wprowadzają osoby nieletnie na teren festiwalu na własne ryzyko. Treść OŚWIADCZENIA można pobrać w zakładce FESTIWAL/O FESTIWALU

 

16. Czy będą istniały listy gości i VIP?

Tak. Wstęp do strefy VIP mają wyłącznie osoby z zaproszeniem bądź opaską Wszystkie osoby znajdujące się a liście gości, VIP, akredytacyjnej  muszą posiadać dokument tożsamości w celu identyfikacji. Osoby poniżej 18 roku życia bez względu na to czy będą posiadały opaskę VIP bądź zaproszenie  nie mogą przebywać w strefie VIP.

 

 

17. Czy do strefy VIP będą miały wstęp osoby niepełnoletnie?

Wstęp do strefy VIP mają wyłącznie osoby z zaproszeniem bądź opaską VIP. Osoby poniżej 18 roku życia bez względu na to czy będą posiadały opaskę VIP bądź zaproszenie  nie mogą przebywać w strefie VIP. Na terenie Festiwalu Osobom niepełnoletnim nie będzie sprzedawany alkohol. 

 

18. Czy na teren festiwalu można wprowadzać zwierzęta np. psy?
Zabronione jest wprowadzanie psów oraz wszelkich innych zwierząt.

 

19. Czy należy mieć dokumenty potwierdzające tożsamość?
Służby Porządkowe są upoważnione do legitymowania osób, więc trzeba mieć ze sobą dowód osobisty lub inny ważny dokument ze zdjęciem.

 

20. Czy i gdzie można zdobyć mapkę oraz program festiwalu?
Mapka oraz szczegółowy line-up dostępny będzie na stronie festiwalu w zakładkach FESTIWAL/ MAPA i PROGRAM/ LINE-UP. Na dwa tygodnie przed terminem festiwalu będzie można pobrać dokument PDF.

 

21. Czy uczestnicy będą dostawali mapke i line-up na terenie festiwalu?

Tak, przy wejściu uczestnicy otrzymają mapkę festiwalu i line-up bezpłatnie.

 

22. Czy będzie relacja lub transmisja online w mediach, Internecie?
Nie będzie żadnej transmisji z Festiwalu.

 

23. Czy występy będą rejestrowane na wideo lub audio? Czy będą dostępne w Internecie?
Dostępne będą krótkie relacje z festiwalu lub poszczególnych występów na stronie festiwal lub na profilu FB.

 

24. Czy mogę wnieść na festiwal kamerę, aparat, minidisc?
Zabronione jest wnoszenie wszelkiego sprzętu do rejestracji obrazu i/lub dźwięku. Sprzęt ten będzie musiał być pozostawiony w depozycie.

Dopuszczane jest jedynie wnoszenie małych aparatów cyfrowych z matryca do 3,2 mega pikseli. Tylko osoby akredytowane będą mogły używać innego sprzętu fotograficznego. Akredytację można otrzymać po wypełnieniu wniosku, który znajduje się w zakładce MEDIA i odesłaniu go na adres media@goodmusic.pl.

 

25. Czy dziennikarze będą mogli wykorzystywać materiały promocyjne festiwalu i na jakich zasadach?

Wszystkie materiały promocyjne dotyczące festiwalu znajdują się w zakładce MEDIA. Wszyscy dziennikarze chcący prezentować lub publikować informacje na temat festiwalu mogą posługiwać się nimi bez ograniczeń. Wszelkie inne wykorzystywanie materiałów jest zabronione. Osoby, które będą wykorzystywać je niezgodnie z ich przeznaczeniem musza się liczyć z konsekwencjami ze strony organizatorów.

 

26. Czy będzie możliwość przeprowadzenia wywiadów z artystami?

Tak będzie to możliwe. UWAGA: wywiady będą mogli przeprowadzać jedynie akredytowani dziennikarze! W sprawie wywiadów prosimy kontaktować się z organizatorem pod adresem media@goodmusic.pl

 

27. Jakie przedmioty będą rekwirowane przy wejściu?

Zabronione jest wnoszenie wszelkich niebezpiecznych przedmiotów i materiałów w tym broń palna, noże, kastety, odurzających, psychotropowych, napojów/płynów, zamkniętych pakunków, sprzętu rejestrującego obraz i/lub dźwięk. Dokładny spis przedmiotów zabronionych znajdziesz na stronie www.freeformfestival.pl w zakładce INFO - REGULAMIN.

 

28. Czy będzie depozyt? Czy będzie można w nim przechować plecak? Czy wystarczy miejsc w depozycie?
Tak, będzie wystarczająca ilość miejsc depozytowych. Depozyt będzie odpłatny.

 

29. Czy na terenie Festiwalu będzie szatnia?

Tak. Szatnia będzie odpłatna.

 

30. Gdzie mogę się zgłosić w sprawnie zgubionych/zaginionych rzeczy?

Wszystkie przedmioty znalezione na terenie festiwalu przez ochronę, ekipę sprzątającą bądź uczestnika imprezy zostaną przekazane do biura organizatora Festiwalu, z którym należy się kontaktować mailowo pod adresem biuro@goodmusic.pl

 

31. Czy łatwo jest dojechać z dworca kolejowego?

Z dworca Warszawa Wschodnia najszybciej i najłatwiej jest przejść pieszo. Wystarczy wyjść z dworca od strony ul. Kijowskiej przejść na drugą stronę ulicy i wejść w ul. Tadeusza Korsaka. Idąc tą ulicą dotrzesz do skrzyżowania z ul. Ząbkowską, na którym trzeba skręcić w lewo. Centrum Kultury Koneser jest pod numerem 27.

Aby dojechać z dworca Warszawa Centralna najlepiej wyjść z Dworca od strony ul. Emili Plater, przejść przez skrzyżowanie i podejść ok. 100m w stronę ul. Marszałkowskiej. Po lewej jest zejście na peron Warszawa Śródmieście, gdzie zatrzymuje się Szybka Kolej Miejska, na która obowiązują bilety ZTM. SKM-ką należy przejechać 2 przystanki w kierunku Otwocka i wysiąść na Dworcu Wschodnim. Dalej należy poruszać się według wskazówek jak powyżej.

 

32. Czy jest bezpośredni dojazd z lotniska na teren Festiwalu?

Po wyjściu z Terminala B należy wsiąść w autobus nr 188 jadącym w kierunku Gocławek Wschodni. Na  przystanku Torwar przy Al. Armii Ludowej należy przesiąść się do autobusu nr 138 i wysiąść na przystanku Markowska przy ul. Ząbkowskiej, a następnie przejść 3 minuty pieszo wzdłuż ul. Ząbkowskiej. Centrum Kultury Koneser jest pod numerem 27.

 

33. Czy będzie można wyjść z terenu Festiwalu na tzw. „chwilę”?
Przy wejściu każdy dostanie opaskę/identyfikator na rękę, z nią można wychodzić i wchodzić ile razy się chce. UWAGA: ZDJĘCIE OPASKI Z RĘKI OZNACZA REZYGNACJĘ Z CHĘCI UDZIAŁU W FESTIWALU.  

 

34. Czy na terenie Festiwalu lub w jego pobliżu przewidziany jest postój taksówek?

Postój taksówek jest przy skrzyżowaniu ul. Targowej i Zielenieckiej, a także pod Dworcem Wileńskim - max 500 m od Konesera,

 

35. Jak daleko od miejsca festiwalu są przystanki komunikacji miejskiej?

Około 100 metrów.